Niespodziewani goście na antenie BBC! To wideo podbija internet!

Programy telewizyjne nadawane na żywo rządzą się swoimi prawami i bardzo łatwo w nich o zabawną wpadkę. Tak właśnie było w przypadku audycji nadawanej przez BBC News, w której pojawił się niejaki Robert Kelly. Oprócz niego, zupełnie nieoczekiwanie, wzięli w niej udział także niespodziewani goście! Zobaczcie sami!

Robert Kelly, profesor Nauk Politycznych na Uniwersytecie w Pusan, brał właśnie udział w wideoczacie z dziennikarzem BBC News i rozmawiał z nim o sytuacji panującej w Korei Południowej. Poważna merytoryczna dyskusja w pewnym momencie została jednak nieoczekiwanie przerwana. Co takiego się stało? Obejrzyjcie poniższe wideo:

Reklama

Jak można się domyślać nagranie z marszu podbiło internet, który kocha takie wpadki. Zwłaszcza, że na wideo pojawiła się dwójka uroczych malców, która skradła całe show!

Na jednym z oficjalnych profili BBC na Facebooku nagranie zaledwie w ciągu kilku godzin doczekało się już ponad 5 milionów wyświetleń!

Sądząc po minie pana Roberta nie wyciągnie on konsekwencji wobec opiekunki swoich dzieci, która była wyraźnie poddenerwowana z powodu tego co się stało.

Mamy nadzieję, że tak właśnie będzie i zachowana ona swoją posadę. W końcu w pewnym sensie to także dzięki niej pan Robert Kelly i jego dzieci stali się teraz sławni na cały świat!

Zobacz również:

Dzieci - mistrzowie zabawy w chowanego!

Nauczyciel to ich dobry kumpel. Tak się z nim witają! - wideo

Próbowali nauczyć dziecko mówić. Zwyciężył pies! - wideo

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wideo | dzieci | śmieszne

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje