Nie wierzysz w duchy? Te zdjęcia dadzą ci do myślenia

Kwestia kontrowersyjna od lat. Duchy istnieją, czy nie? Nieważne, co odpowiesz, te zdjęcia dadzą ci do myślenia.

To zdjęcie zostało zrobione przez męża widocznej na nim kobiety. Było słoneczne popołudnie. Rodzina dopiero co wprowadziła się do nowego domu w Chicago. Na fotografii po lewej stronie widać starszą kobietę z nastroszonymi włosami i buldoga. W domu podczas robienia zdjęcia nikogo jednak nie było.

Reklama

To zdjęcie zostało zrobione w 1990 roku na słynnym cmentarzu Boothill. Widoczny na nim mężczyzna to aktor Terry Ike Clanton, który chciał sobie zrobić pamiątkowe zdjęcie podczas kręcenia filmu w tej okolicy. Na fotografii oprócz aktora znalazła się jednak jeszcze jedna osoba. Chodzi o widoczną w tle dziwną postać ubraną w typowy strój z dawnego dzikiego zachodu. 

To miało być zwykłe zdjęcie zrobione babci. Fotografia została wykonana w 1997 roku przez jej wnuczkę - Denise Russel. Oprócz kobiety znalazła się na niej także postać, stojącego tuż za nią mężczyzny. Russel odkryła to dziwne zjawisko dopiero w 2000 roku. Cała rodzina zgodnie przyznała, że mężczyzna bardzo przypomina ich dziadka, który zmarł w 1984 roku. 

To zdjęcie zostało wykonane telefonem komórkowym. Adam pracował przy wymianie dachu, na który zdecydowali się nowi właściciele domu. Robotnicy pracowali tam przez dwa dni i nikogo z nimi nie było. Kobieta, która stała w oknie to, jak się  potem okazało, najprawdopodobniej była właścicielka domu, która zmarła trzy miesiące wcześniej. 

Dowiedz się więcej na temat: duchy | fotografia

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje