Narzekasz na mało miejsca? Nie widziałeś tego mieszkania!

Ta Australijka, która mieszka w jednym z największych miast na świecie, czyli Tokio, spędza całe dni na 8m2. To jak udało jej się zagospodarować tak małą przestrzeń naprawdę robi wrażenie!

W Tokio żyje około 35 milionów osób więc takie mieszkania to raczej norma, gdyż po prostu nie ma miejsca na większe lokum. Jeśli są to ich cena niestety powala.

Reklama


Mieszkanie Emmy różni się od takich, do których jesteśmy przyzwyczajeni. Cała jej przestrzeń to zaledwie 8m2, czyli tyle co bardzo mały pokój. Jej mieszkanie ma podłużny kształt, kiedy w nim usiądzie może dotknąć jednocześnie dwóch sąsiadujących ze sobą ścian.

Mimo tego, że mieszkanie ma tylko 8m2 wyposażone jest w balkon oraz bardzo duże loftowe okna, dzięki czemu jest ono jasne. Całe mieszkanie jest pokojem do pracy oraz kuchnią, a wszystko znajduje się na tych kilku metrach.

Niewątpliwym atutem jest wysokość mieszkania, dzięki czemu Emma mogła stworzyć sypialnię na antresoli, do której nie dociera światło.

Pewnie jesteście ciekawi ile kosztuje wynajem takiego mieszkania. Możecie być zaskoczeni, ale Emma płaci za nie około 2500 złotych miesięcznie, co i tak jest niską kwotą jak na jedno z najdroższych miast na świecie. Chyba pora zacząć doceniać to co mamy, co?

Zobacz również:

Zmienił furgonetkę w przytulne mieszkanie

Gadżety, które ułatwią życie w małym mieszkaniu

Masz małe mieszkanie? Te meble się do niego dopasują. Dosłownie!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ciekawostki

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje