Najsłynniejsze śluby gwiazd. Śledził je cały świat!

Aktorzy, celebryci, sportowcy, monarchowie - ich życie zawsze jest czujnie śledzone przez media. Nie inaczej wygląda to w przypadku ważnych momentów w ich życiu jakim jest np. ślub. Te ceremonie ślubne przeszły już do historii.

George Clooney i Amal Alamuddin

Para pobrała się w 2015 roku w malowniczej Wenecji. Ich ślubną ceremonie śledziły media z całego świata. Uznawany za jednego z najprzystojniejszych aktorów Clooney poślubił pochodzącą z Libanu prawniczkę - Amal Alamuddin.

David Bekcham i Victoria Adams

Reklama

On gwiazda piłki nożnej i ona - utalentowana piosenkarka. Ich codzienne życie na bieżąco śledzili paparazzi. Nie inaczej było w przypadku ślubu, który zorganizowano z wielkim rozmachem. Para jest razem do dzisiaj.

Michał i Marta Wiśniewscy

Życie tej pary elektryzowało niegdyś całą Polską. Wokalista zespołu "Ich Troje" i tancerka Marta Mandrykiewicz pobrali się w 2002 roku. Ich ślub można było oglądać w telewizyjnym show o Wiśniewskich "Jestem jaki jestem". Para pobrała się w szwedzkim mieście Kiruna w zimowej scenerii. Ich związek przetrwał do roku 2006.

Kanye West i Kim Kardashian


Zdjęcie tej pary jest obecnie najczęściej lajkowanym zdjęciem na Instagramie (ponad 2 mln lajków). Nic zresztą dziwnego, bo to obecnie jedna z najbardziej znanych par celebrytów. Ślub wzięli w 2014 roku.

Kate Middleton i książę William


Transmisja z ich ślubu była nadawana w wielu krajach świata. Książę Wielkiej Brytanii poznał Kate na studiach w 2001 roku. Pobrali się 10 lat później. Na ich ślub zaproszono 1900 gości.

Angelina Jolie i Brad Pitt

Ich syn upiekł tort, a reszta dzieci pomalowała suknię od Versace. Para poznała się na planie filmu "Pan i pani Smith" w 2005 roku. Pobrali się dziewięć lat później. We wrześniu tego roku Angelina i Brad nieoczekiwanie się jednak rozstali.

Robert Lewandowski i Anna Stachurska

Najlepszy polski piłkarz wziął ślub w 2013 roku. Lewandowski poślubił zawodniczkę karate Annę Stachurską. Na ślubie było blisko 300 gości. Nie zabrakło także ciekawskich paparazzich.

Czytaj więcej:

Tak naprawdę nazywają się polskie gwiazdy!

11 polskich gwiazd jednego przeboju

Sławne pary, których miłość trwa od lat

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: śluby

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje