Najsłodsze bliźniaczki w sieci? Bardzo możliwe!

Gdy Leia i Laura przyszły na świat w 32. tygodniu skomplikowanej ciąży, ich rodzice, w obawie przed tym co może się wydarzyć, postanowili uwieczniać każdą chwilę ich życia. Nie przestali tego robić nawet wtedy, gdy dziewczynki doszły już do siebie. Dziś słodkie bliźniaczki obserwuje na Instagramie ponad 320 tysięcy osób.

Leia i Laura są bliźniaczkami momo, co oznacza, że w łonie matki dzieliły razem worek owodniowy, mając jednak oddzielne pępowiny. Poród takich dzieci często kończy się źle, ponieważ jedno z bliźniaków może zaplątać się w pępowinę drugiego. Po urodzeniu ich szanse przeżycia także są dużo mniejsze niż w przypadku zwykłych bliźniaków.

Reklama

W przypadku Lei i Laury wszystko skończyło się jednak dobrze. Rodzice postanowili więc, że będą dokumentować życie swoich córeczek na Instagramie. Mama Lei i Laury przebiera je w różne śmieszne stroje, dzięki czemu dziewczynki zdobyły już ponad 320 tysięcy obserwujących na swoim profilu. Trzeba przyznać, że świetnie jej to wychodzi, a dziewczynki są naprawdę urocze!

Zobacz również:

Co za refleks. 9-latek uratował swojego młodszego brata!

Zaadoptowała zarodki i urodziła czarnoskóre trojaczki

Zwierzęta stały się weselsze! Wszystko dzięki dzieciom!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dzieci

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje