Najpierw wyrzucił na nią węże. Teraz zrobił coś równie okropnego! - wideo

Niektórzy youtuberzy są zdolni naprawdę do bardzo pokręconych i wręcz głupich rzeczy, by zdobyć setki tysięcy wyświetleń na swoich kanałach. Zdecydowanie do tej grupy zalicza się poniższa para, która co rusz robi sobie żarty na granicy dobrego smaku. Co takiego wymyślili tym razem?

Oczywisty jest fakt, że większość kobiet boi się wszelkiego rodzaju robaków i gadów. Myśleliśmy, że żart z wężami, o którym pisaliśmy jakiś czas temu był największym możliwym przegięciem do jakiego zdolny jest youtuber DerekDeso. Myliliśmy się - to co zrobił niedawno przebiło chyba prank z wężami. Zobaczcie sami:

ReklamaO ile żarty ze śmiesznymi przebraniami, przesyłkami, których nie zamawialiśmy mogą być śmieszne to żart z karaluchami zdecydowanie zasługuje na krytykę. Jakby tego było mało żartowniś rzucił robaki na prawie nagie ciało swojej dziewczyny. Rozumiemy, że para ma specyficzne poczucie humoru, ale to już chyba przesada.

Jak wy zareagowałybyście na taki dowcip? My chyba użylibyśmy pięści, żeby taki kawalarz raz na zawsze dał sobie spokój z podobnymi numerami. Ta parka jest jednak naprawdę pokręcona i sądząc po dowcipach dziewczyny, która nie pozostaje wcale dłużna swojemu chłopakowi pasują oni do siebie wręcz idealnie. Oby kiedyś w końcu nie przesadzili.

Zobacz również:

Zrobił dziewczynie głupi kawał. Miało być zabawnie, ale nie wyszło.

To było coś szalonego. Zdania na temat tego nagrania są podzielone

Ten wyczyn robi wrażenie. Odwaga czy totalna głupota?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wideo | youtube

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje