Najpierw cudem uniknęły śmierci, potem je rozdzielono. Spotkały się ponownie!

Takie historie zdarzają się głównie w filmach - dwójka ludzi zostaje rozdzielona w dzieciństwie, a potem nagle się spotyka. Tutaj opowieść dotyczy jednak dwóch psów, które od małego nie miały łatwego życia. Razem znosiły wszystkie przeciwności losu aż nagle zostały rozdzielone. W końcu jednak spotkały się ponownie!

Kenji i Sophia to dwa psy, które urodziły się na farmie psów w Korei Południowej. Ich los był z góry przesądzony, gdyż miały być one przeznaczone na mięso. Pewnego dnia ich życie na szczęście się odmieniło.

Reklama

Psy zostały uratowane przez fundację Jindo Love i przewieziono je do USA. Tam niestety jednak je rozdzielono. Kenji trafił do schroniska, gdzie został później adoptowany przez Lindsay Goldstein.

Jak mówi o nim właścicielka Kenji to najsłodszy pies jakiego spotkała. Zwierzak szybko zyskał sobie dużą sympatię nowych właścicieli. Był z nim jednak tylko jeden problem – nie tolerował innych psów. Być może dlatego, że nie było obok niego Sophii. Lindsay postanowiła więc odnaleźć zaginioną suczkę.


Kiedy psy zobaczyły się pierwszy raz po tak długim czasie nie mogły się sobą nacieszyć! Przytulaniom nie było końca. Jak powiedziała pani Goldstein nigdy nie widziała ona, aby Kenji był bardziej szczęśliwy.

Niezwykle wzruszająca historia,co? Miejmy nadzieję, że w nowym roku będziemy mogli pisać o takich częściej!

Zobacz również:

Poznajcie najbardziej pomocnego psa świata

Pies pomógł odnaleźć zagubionego 3-latka!

Wierność tego psa wzrusza do łez!

Więcej materiałów o zwierzętach znajdziesz oprócz tego na stronie fisie.pl:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zwierzęta | PSY (Park Jae-Sang)

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje