Najbardziej wyluzowane jaszczurki na świecie!

Za sprawą dwóch jaszczurek z poniższego nagrania, zwrot „wyluzuj” nabiera zupełnie nowego znaczenia. Sam ich widok działa już na człowieka uspokajająco.

Buddy Love i Baby Love to para mieszkającą na co dzień w Hollywood wraz ze swoim właścicielem Henrym Schifbergiem. Henry kocha jaszczurki tak mocno, że od jakiegoś czasu nie posługuje się już swoim oryginalnym nazwiskiem, które zamienił na Lizardlover, czyli w wolnym tłumaczeniu "miłośnik jaszczurek".

Reklama

W domu pana Lizardlovera mieszka w sumie kilkadziesiąt jaszczurek, z których większość to iguany. Ich zdjęcia Henry od czasu do czasu umieszcza w sieci na swoim Facebooku.

Biorąc pod uwagę spokój jakim emanują państwo Love oraz cała reszta zielonego towarzystwa, dochodzimy do wniosku, że muszą oni wieść naprawdę przyjemny żywot, którego można im pozazdrościć.

Czy mogłoby być jednak inaczej, patrząc na przygotowane specjalnie z myślą o nich małe fioletowe fotele? Uroczej parce i ich przyjaciołom nie pozostaje nic innego jak tylko leżeć na nich całymi dniami i cieszyć się życiem!

Więcej zdjęć z jaszczurkami Henrego Lizardlovera znaleźć można tutaj.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: śmieszne | zwierzęta

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje