Modelki z "Pytania na śniadanie" bez słynnego makijażu. Co za zmiana!

O modelkach z tego materiału zrobiło się głośno za sprawą sylwestrowej propozycji makijażu, którą zaprezentowano na nich w programie "Pytanie na śniadanie". Pewien fotograf postanowił po wszystkim do nich dotrzeć i przedstawić je w zupełnie innym wydaniu. Efekty, w odróżnieniu od tych z telewizji śniadaniowej, są naprawdę świetne!

Julia Karpińska i Wiktoria Hryniewska stały się sławne tuż przed sylwestrem. Wszystko za sprawą propozycji imprezowego makijażu, który zaprezentowano na nich w "Pytaniu na śniadanie". Jak pewnie dobrze wiecie, makijaż nie został zbyt dobrze przyjęty i pośród osób, które go zobaczyły wywoływał głównie śmiech, przez co dziewczyny stały się obiektem kpin oraz żartów.

Reklama

W związku z tym co się wydarzyło fotograf Dariusz Stawski postanowił odnaleźć obie modelki i zaprezentować je w sesji zdjęciowej, w zupełnie innym wydaniu. Trzeba przyznać, że jej efekty są naprawdę świetne, a obie panie to bardzo atrakcyjne kobiety, co skutecznie zatuszował feralny sylwestrowy makijaż. Zobaczcie zresztą sami kto się pod nim skrywał.

Imponująca przemiana, co? Nie wiemy jak wy, ale my jesteśmy pod wrażeniem! Pan Darek miał naprawdę świetny pomysł, a obu modelkom, po tym co je spotkało, zdecydowanie się to należało.

Zobacz również:

Codzienne problemy każdej kobiety na zabawnych grafikach

Kobiety skrzywdzone przez makijażystki! Spotkało je naprawdę coś złego!

Fryzjer płakał jak obcinał! Najbardziej szalone fryzury na świecie!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wideo | śmieszne | fotografia

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje