Michał Karmowski znalazł swojego hejtera i wymierzył mu karę! - wideo

Internetowym hejterom często wydaje się, że są oni w sieci zupełnie bezkarni i mogą przez to do woli obrażać różne osoby. Są jednak w błędzie. Udowodnił to ostatnio znany kulturysta Michał Karmowski, który odnalazł swojego hejtera i przyczynił się do jego ukarania.

Michał Karmowski to jeden z bardziej znanych polskich kulturystów. Jak sam przyznaje, z krytyką na swój temat radzi sobie dobrze, ale nigdy nie pozwoli na obrażanie swoich najbliższych. Tego właśnie dopuścił się chłopak o imieniu Maks, który na stworzonym na Facebooku profilu źle wypowiadał się o rodzinie sportowca.

Reklama

Michał Karmowski widząc co się dzieje postanowił odnaleźć chłopaka i przyczynić się do jego ukarania. Zajęło mu to prawie 10 miesięcy, ale ostatecznie się udało. Następnym krokiem było skierowanie sprawy do sądu. Jaka kara spotkała Maksa? Tego dowiecie się z poniższego nagrania wideo:

Co o tym sądzicie? Hejtera spotkała słuszna kara? Naszym zdaniem to dobrze, że internetowe chamstwo nie pozostaje bezkarne. Może ta sytuacja kogoś czegoś nauczy. Mamy taką nadzieję.

Zobacz również:

Policja zatrzymała mężczyznę, który transmitował KSW na Facebooku

Będzie film o Popku! W sieci pojawił się pierwszy trailer! [+18]

"Sylwester z Andrzejem Dudą" - Facebook oszalał na punkcie imprezy u prezydenta

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wideo

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje