Masz w domu stary telefon? Możesz na nim zarobić!

Macie gdzieś w szafie Nokie 3310 lub inny stary telefon? Pewnie nawet nie zdawaliście sobie sprawy z tego, że dzięki nim możecie się wzbogacić. Niektóre stare telefony są teraz warte więcej niż niejeden nowoczesny smartfon.

Czasami każdy z nas z utęsknieniem wspomina swoją starą Nokię 3310, która po upadku działała tak ja dawniej, a baterie ładowaliśmy raz na tydzień i nawet godziny spędzone na grze w węża nie potrafiły jej rozładować. Dzisiejsze smartfony trzeba ładować codziennie i każdy upadek może się dla nich skończyć tragicznie.

Reklama

Okazuje się, że coraz więcej osób tęskni za starymi telefonami i jest w stanie za nie słono zapłacić. Sprawdźcie czy na dnie szuflady nie zalega wam gdzieś stara Nokia albo Motorola. Za Motorolę DynaTAC czyli jedną z pierwszych komórek, która wyglądem przypominała słuchawkę telefonu stacjonarnego można dostać dziś nawet 3 tysiące funtów.

O ile starej Motoroli zapewne nikt nie ma to możliwe, że macie np. Motorole Razr V3, Sony Ericssona W88i,  Nokie N95 lub wcześniej wspomnianą Nokie 3310. Za nie można dostać nawet do 300 złotych.

Zachęciliśmy was do przeszukania starych szuflad? Udało się wam coś z nich wygrzebać? Czekamy na wasze komentarze!

Zobacz również:

7 rzeczy, których nie zapomnisz z rodzinnych imprez

11 niezapomnianych rzeczy z lat 90.

Internet na telefon i nieprzewinięta kaseta, czyli problemy lat 90.!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ciekawostki

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje