Masz piwny brzuch? Nie wstydź się go!

Dla jednych miłość do piwa jest czymś niepojętym, dla innych wprost przeciwnie i darzą oni ten złocisty trunek ogromnym uczuciem, nie wyobrażając sobie bez niego życia. Właśnie z myślą o nich powstała kampania reklamowa niemieckiego piwa Bergedorfer Bier.

Prawda na temat piwa jest bolesna - picie go w dużych ilościach - a piwosze w innych nie potrafią - wiąże się z brzuszkiem, który czasem wygląda tak, jakby wielbiciel złocistego trunku był w ciąży.

Reklama

Czy aby na pewno jest to jednak powód do wstydu? Zdaniem producentów piwa Bergedorfer Bier oraz agencji Jung von Matt, która podjęła z nimi współpracę - zdecydowanie nie! Udowadniają to oni w nowej kampanii reklamowej niemieckiego napoju, której bohaterowie z uczuciem dotykają swoich brzuszków, zupełnie jakby faktycznie byli w ciąży!

Nie wiemy jak was, ale nas te obrazki rozbawiły do łez! Te zdjęcia to chyba najlepszy dowód na to, że należy dobrze czuć się we własnej skórze i mieć do siebie dystans! Jak uważacie? Podoba się wam ta kampania? Czekamy na wasze komentarze.

Jeżeli zainteresował was ten materiał koniecznie sprawdźcie też nasze zestawienie starych reklam, które wciąż ogląda się z przyjemnością. Znajdziecie je tutaj.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: alkohol | śmieszne | reklama | piwo

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje