Masz kota? Teraz możesz napić się z nim wina!

Macie kota i marzyliście sobie kiedyś, żeby posiedzieć z nim przy lampce wina? Jeżeli tak, jest to już możliwe! Z myślą o waszych pupilach powstało specjalne kocie wino bezalkoholowe!

Kocie wino jest pozbawione procentów z bardzo prostego powodu - zwierzęta nie tolerują alkoholu. Jego producent, mająca swoją siedzibę w Denver firma Apollo Peak, znalazła jednak sposób na to, by koty mogły się nieco rozluźnić po spożyciu.

Reklama

Wino sporządzono na bazie wymieszanej z wodą kocimiętki - rośliny, w kontakcie z którą koty zaczynają się zachowywać jakby były pijane, a także czerwonych i złotych buraków, które nadają mu odpowiednio czerwoną i białą barwę. Taka kompozycja gwarantuje, że po spożyciu Pinot Meow lub MosCATo - tak nazywają się kocie winne specjały - wasz kot poczuje się prawie tak jak wy po wypiciu swojej lampki wina.

Jak mówi założyciel firmy Apollo Peak, Brandon Zavala, jego produkt jest całkowicie bezpieczny. Mimo wszystko sugeruje on właścicielom kotów, by ewentualną konsumpcję skonsultowali oni wcześniej z weterynarzem, co tyczy się zwłaszcza kotów, które w przeszłości miewały jakieś problemy ze zdrowiem.

Kocie wino póki co można kupować na terenie stanu Kolorado oraz on-line, za pośrednictwem firmowej witryny. Gdybyście byli zainteresowani zakupem, bo np. od dawna marzycie o napiciu się czegoś mocniejszego ze swoim kotem, wino możecie zamówić tutaj.

Zainteresował was ten materiał? Jeżeli tak, więcej interesujących zwierzęcych newsów znajdziecie na stronie fisie.pl:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: koty | alkohol

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje