Marzył, by zostać modelem - udało się!

Ta historia udowadnia, że jeżeli czegoś bardzo chcemy to nawet pomimo wielu trudności naprawdę jest to możliwe. Trzeba tylko wierzyć i nie poddawać się, a los w końcu pozytywnie nas zaskoczy!

Dimitri Paincon to 22-latek z Francji zmagający się z zespołem Downa. Chłopak od dawna marzył, by stanąć przed obiektywem profesjonalnego fotografa i stać się bohaterem jego sesji. Udało się, a zdjęcia z Dimitrim obiegają teraz cały świat!

Reklama

W 2015 roku Dimitri usłyszał o Madeline Stuart, która także zmaga się z zespołem Downa, a mimo tego zdążyła odnieść już w modelingu pewne sukcesy. Jej historia zainspirowała chłopaka do tego, by wziąć sprawy w swoje ręce i sprawić, by marzenia stały się rzeczywistością. W tym celu założył własną stronę internetową oraz konta w mediach społecznościowych. Przyniosło to zamierzony efekt, ponieważ 22-latek w końcu doczekał się profesjonalnej sesji!

Póki co na swoim koncie na Instagramie Dimitri ma 9 zdjęć. Mamy nadzieję, że dzięki rozgłosowi, który zdobył z czasem będzie ich więcej - tego mu właśnie życzymy!

Jeżeli zainteresował was ten materiał koniecznie sprawdźcie również ten o pewnej 6-latce chorej na autyzm, która maluje przepiękne obrazy, razem ze swoim kotem. To nie żart! Tekst znajdziecie tutaj.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: historie z życia

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje