Mann i Materna przewidzieli przyszłość? Ten skecz właśnie się sprawdził

W sieci od wczoraj głośno komentuje się decyzję rządu zmieniająca zasady pracy dziennikarzy w Sejmie. Dlaczego piszemy o tym w kontekście skeczu Wojciecha Manna i Krzysztofa Materny? Dlatego, że obaj panowie przewidzieli to w jednym ze swoich występów. Nie wierzycie? Obejrzycie w takim razie poniższe wideo.

Telewizyjny program satyryczny "Za chwilę dalszy ciąg programu" emitowany był na antenie Telewizji Polskiej w latach 1988-1994. Audycję wypełniały różne skecze, będące m.in. komentarzem do aktualnych wówczas wydarzeń.

Reklama

Dziś, w obliczu kontrowersyjnych zmian w organizacji pracy dziennikarzy w Sejmie, które wejdą w życie z początkiem roku 2017, szczególnie aktualny zrobił się jeden ze skeczy Wojciecha Manna i Krzysztofa Materny, zatytułowany "Rozmowa z posłem, czyli wywiad w Sejmie". Zobaczcie zresztą sami:

Pod materiałem nie brakuje nowych komentarzy, że obaj satyrycy muszą być jasnowidzami, a sam skecz stał się teraz za sprawą decyzji rządu bardzo na czasie, z czego jednak nikt się nie cieszy. Nie brakuje głosów, że nowe przepisy ograniczą dostęp dziennikarzy do informacji i będą faworyzować przedstawicieli mediów publicznych.

Co o tym wszystkim sądzicie? Uważacie podobnie czy może popieracie decyzję rządu? Czekamy na wasze komentarze.

Zobacz również:

Maluch przebrany za lwa zaskoczył prawdziwego króla zwierząt! - wideo

Pijani Rosjanie walczą z paralizatorem! - wideo

Google podsumowało rok 2016 - wideo

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wideo | śmieszne | Polska

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje