Make life harder piszą do polityków. Wszystkim dostało się po równo!

Panowie z Make life harder opublikowali wczoraj na swoim profilu na Facebooku nietypowy list do polityków. Nie oszczędzili w nim nikogo - ani rządu ani opozycji. Trzeba przyznać, że celnie wypunktowali wszystkie przewinienia obu stron. Zobaczcie zresztą sami.

Ekipa Make life harder znana jest z ciętego dowcipu. Ponownie przekonaliśmy się o tym wczoraj, gdy na ich profilu na Facebooku pojawił się "List otwarty do polityków."

Reklama

Jego autorzy nie oszczędzili w nim zarówno rządu Prawa i Sprawiedliwości jak również opozycji. Jednym i drugim, zgodnie z ich "dokonaniami", dostało się tak samo. Make life harder naprawdę celnie wypunktowali przewinienia naszych polityków -  trzeba im to szczerze przyznać.

"Chcielibyśmy powiedzieć wam w końcu coś miłego, ale kolejny rok z rzędu chyba nam się nie uda. Po jednej stronie wy, politycy PiS-u, którzy (...) łamiecie prawo, łamiecie konstytucję, łamiecie obyczaje, ale to wszystko przecież nie ma żadnego znaczenia, prawda? Po drugiej stronie jesteście wy, nasza wspaniała opozycja, latarnia mądrości i spokoju, niekończące się źródło konstruktywnej krytyki. Co byśmy zrobili bez waszych dramatycznych gestów, bez rozdzierania szat przed kamerami i ogłaszania w co drugim zdaniu końca demokracji, końca Polski i końca świata w ogóle" - podsumowują dokonania rządu blogerzy.

"Dlaczego o tym wszystkim piszemy? Nie mamy złudzeń, że ten list cokolwiek zmieni, ale wyobrażamy sobie taką scenę, że ktoś z was, zadowolonych z siebie kasztanów z Wiejskiej, skrolując swojego fejsa, trafi na ten list i na chwilę zrobi mu się przykro albo chociaż głupio. Piękny obrazek, prawda? Szkoda, że nigdy się nie wydarzy" - piszą dalej Make life harder.

Post z ich listem doczekał się już ponad 13 tysięcy reakcji i przeszło 3 tysięcy udostępnień. W całości znajdziecie go tutaj.

Co o tym sądzicie? Dobre podsumowanie minionego roku na polskiej scenie politycznej czy lekka przesada? Czekamy na wasze komentarze.

Zobacz również:

"Sylwester z Andrzejem Dudą" - Facebook oszalał na punkcie imprezy u prezydenta!

W Polsce spory rządu z opozycją. W Nowej Zelandii świąteczne piosenki!

Letni Chamki Podryw parodiuje Enej. "Może się wyklepie" nową "Pomidorową"?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: polityka | śmieszne | Polska

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje