Ma najdłuższy język na świecie? Bardzo możliwe!

12 centymetrów - tak długi jest język niejakiej Gerkary Bracho Blequett. O 20-latce z USA zrobiło się ostatnio z tego powodu bardzo głośno, ponieważ wiele wskazuje na to, że jest ona posiadaczką najdłuższego języka na świecie. Zobaczcie, co potrafi z nim zrobić!

Gerkary to z pozoru zwyczajna dziewczyna. Wszystko zmienia się jednak w momencie, gdy otwiera usta. Wtedy do gry wkracza jej długi język, którym 20-latka jest w stanie dotknąć nie tylko nosa, ale również ucha i oka. Zobaczcie zresztą sami na co stać tę dziewczynę!

Reklama

Jak na widok języka Gerkary reagują widzący go ludzie? Dziewczyna zdradziła w jednym z wywiadów, że różnie. Niektórzy mówią jej, że to niegrzecznie tak go pokazywać, inni proszą ją o pokazanie go jeszcze raz, a jeszcze inni zaczynają się jej bać. 20-latka do wszystkich opinii ma jednak spory dystans i zupełnie się nimi nie przejmuje. Wyjątek stanowią seksistowskie komentarze niektórych mężczyzn, którzy na widok dziewczyny z długim językiem potrafią być naprawdę niemili.

Gerkary czeka teraz na oficjalny komunikat przedstawicieli Księgi Rekordów Guinnessa. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem, wkrótce będzie ona mogła cieszyć się z miana posiadaczki najdłuższego języka na świecie. Dotychczasowy rekordzista, niejaki Nick Stoeberl, którego język ma 10,1 centymetra, jest zapewne zdruzgotany.

Zobacz również:

Najdziwniejsze rekordy Guinnessa

We Włoszech upieczono najdłuższą pizzę na świecie

Rekordowo ludzkie domino prosto z USA!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ciekawostki | wideo

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje