Ma 102 lata. Jej marzeniem było zostać aresztowaną. Udało się!

Ludzie mają czasem naprawdę szalone życzenia. Tak było właśnie w przypadku tej 102-letniej pani, u której na liście rzeczy do zrobienia znajdowało się aresztowanie przez policję. Kobieta musiała na nie trochę poczekać, ale w końcu się udało!

Ludzie zazwyczaj starają się unikać konfliktów z prawem. Są jednak i tacy, którym marzy się aresztowanie. Jest przynajmniej jedna taka osoba - niejaka Edie Simms.

Reklama

Nie wiedzieć czemu, na liście rzeczy do zrobienia tej 102-latki znalazło się właśnie aresztowanie przez policję. Problem tkwił jednak zawsze w tym, że pani Simms przez całe swoje życie była tak miłą i dobrą osobą, że nigdy nie nadarzyła się ku temu okazja.

Mimo tego, jej życzenie ostatecznie udało się spełnić. Wszystko dzięki życzliwości policjantów z Saint Louis, którzy symbolicznie założyli starszej pani kajdanki i przewieźli ją w swoim radiowozie. Jej radość z tego powodu była ogromna!

Zapytana o odczucia związane z aresztowaniem 102-letnia Edie odparła, że bardzo jej się to wszystko podobało, łącznie z kajdankami. No cóż, nie będziemy wnikać w zainteresowania tej pozytywnie zakręconej staruszki. W całej tej historii liczy się przecież co innego.

Co takiego konkretnie? To, że znaleźli się życzliwi ludzie, którzy postanowili pomóc innej miłej osobie spełnić jej marzenie. Tak właśnie powinno być, w granicach rozsądku oczywiście. Uważacie podobnie? Czekamy na wasze komentarze!

Zobacz również:

Historia tej kobiety poruszyła tysiące osób. Jej podróż dobiegła końca

Przez 50 lat pracował w bibliotece. Po śmierci zaskoczył wszystkich

Ich miłość od pierwszego wejrzenia trwa już 85 lat!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: historie z życia | świat

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje