Ludzie są jak ziemniaki! Tak uważa ta 12-latka! Ma rację!

Ta 12-latka swoim stwierdzeniem wygrała ostatnio internet! Do refleksji na temat ludzi skłoniło ją...obieranie ziemniaków. Właśnie wtedy dziewczynka doszła do wniosku, że ludzie są zupełnie jak one. Kiedy posłucha się jej argumentów okazuje się, że wcale nie jest to takie głupie!

Stwierdzeniem 12-letniej bohaterki tego materiału o imieniu Noor podzieliła się za pośrednictwem Twittera jej 19-letnia siostra, Maria. Wszystko zaczęło się od tego, że starsza siostra poprosiła młodszą o obranie ziemniaków.

Reklama

W ten właśnie sposób powstała historia o ziemniakach, którą Noor opublikowała na swoim Snapchacie. Kiedy Maria zobaczyła ją jakiś czas później, tak ją to rozbawiło, że postanowiła wrzucić opowieść młodszej siostry na swojego Twittera. Post doczekał się ponad 22 tysięcy reakcji oraz 27 tysięcy udostępnień.

"Ludzie są jak ziemniaki. Kolor skóry czy znamiona nie mają znaczenia, ponieważ wszyscy są tacy sami, gdy się im je usunie" - napisała 12-latka pod dwoma zdjęciami ziemniaków, na których widać je w skórkach oraz bez nich.

Trzeba przyznać, że choć pozornie stwierdzenie Noor wydaje się banalne, kiedy się bardziej nad nim zastanowić dziewczynka ma wiele racji i jest ono niezwykle dojrzałe oraz w zabawny sposób uświadamia, że ludzi absolutnie nie należy oceniać po kolorze skóry i ich wyglądzie, ponieważ wszyscy tak naprawdę jesteśmy tacy sami.

Jeżeli spodobał się wam ten materiał koniecznie sprawdźcie też ten o dzieciakach bawiących się w chowanego - będziecie zachwyceni! Znajdziecie go tutaj.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dzieci | śmieszne

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje