Legia Warszawa handluje trawą!

Jeżeli myśleliście, że chodzi o marihuanę musimy was rozczarować. Przedstawiciele aktualnego mistrza Polski wcale nie zajmują się dilerką. Zaczęli za to, za pośrednictwem swojego oficjalnego sklepu internetowego, sprzedawać starą murawę ze swojego stadionu, na której Legia wywalczyła mistrzostwo kraju i awansowała do Ligi Mistrzów.

Trzeba przyznać, że w otoczeniu Legii Warszawa znajdują się prawdziwi spece od marketingu, a klub szuka wszelkich możliwych sposobów, by na fali ostatnich sukcesów powiększyć swój budżet. Najlepiej świadczy o tym jeden z ostatnich produktów, który pojawił się w klubowym sklepie - mistrzowska murawa, na której piłkarze stołecznej drużyny sięgnęli po ostatni tytuł mistrza Polski w piłce nożnej oraz wywalczyli awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Reklama

"Zabierz ze sobą do domu część historii Legii Warszawa" - takimi słowami rozpoczyna się opis oferowanego produktu. Unikalny box z fragmentem murawy ze Stadionu Miejskiego Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego ma wymiary 10 na 10 centymetrów.

Ci, którzy chcą go nabyć powinni się pospieszyć. Liczba dostępnych boxów jest ograniczona. Zniechęcająca może okazać się jednak ich cena. Za wspomnianą, nietuzinkową część historii Legii trzeba zapłacić 79 złotych. Chętni mimo wszystko na pewno się znajdą. Będziecie wśród nich? Czekamy na wasze komentarze!

Zobacz również:

Będzie się działo! Memy z Legią po awansie do Ligi Mistrzów

Polacy zaliczyli falstart - memy po meczy z Kazachstanem

Bez skutku walczysz z wagą? Ich historie dodadzą ci motywacji!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: śmieszne | sport

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje