Kupili stary autobus i postanowili w nim zamieszkać!

Ta para podróżników wpadła swojego czasu na niesamowity pomysł. Kupiła stary autobus, zrobiła z niego dom swoich marzeń i ruszyła w świat. Ich historia powinna się wam spodobać!

Felix i Mogli zdecydowali się opuścić Berlin i udali się za Ocean, zabierając ze sobą swojego psa Rudiego. Ich domem oraz środkiem transportu został stary szkolny autobus. To, jak dostosowali go do swoich potrzeb jest po prostu świetne! W środku znalazło się wszystko, czego potrzeba w normalnym domu, łącznie z przytulnym salonem:

Reklama

Para nabyła autobus za 7 tysięcy funtów nieco w ciemno, ponieważ pierwszy raz Felix i Mogli zobaczyli go dopiero wtedy, gdy znaleźli się w USA. Pojazd, który kupili, wcześniej przez 20 lat służył pewnej szkole w Pensylwanii i miał na liczniku prawie 120 tysięcy mil. Mógł też pomieścić 72 pasażerów, co najlepiej świadczy o jego wielkości.

Felix i Mogli potrzebowali 3 miesięcy, by doprowadzić autobus do stanu, w którym znalazł się finalnie. Oczywiście nie mogło w nim zabraknąć kuchni, której widok sprawia, że aż chce się w niej gotować:

Podróżnicy nie zapomnieli też o sypialni:

Stworzenie tego cuda na kółkach nie było jednak łatwe. Para włożyła w to naprawdę wiele pracy:

Co planują zobaczyć Felix i Mogli przy pomocy swojego niezwykłego autobusu? Para zamierza przejechać całą Drogę Panamerykańską, która liczy sobie prawie 26 tysięcy kilometrów. Ich podróż rozpoczęła się na Alasce i jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem zakończy się tam, gdzie sama droga, czyli w mieście Ushuaia w Argentynie.

Nie wiemy jak wy, ale my bardzo chętnie pomieszkalibyśmy w tym uroczym gniazdku! Macie podobnie? Czekamy na wasze komentarze!

Czytaj więcej:

Zmienił furgonetkę w przytulne mieszkanie!

Dom z kartonu, który przetrwa 50 lat? To nie żart!

Holendrzy wymyślili dom, który można podzielić na pół!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: podróże | mieszkanie

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje