Kuba Wojewódzki wściekł się na Facebooka

Po tym jak po raz kolejny Facebook zablokował profil Kuby Wojewódzkiego, dziennikarz zamieścił na swojej tablicy post, w którym nie kryjąc emocji i zdenerwowania napisał co sądzi o ostatnich działaniach portalu. Zdania internautów na temat całego zajścia są podzielone.

Wojewódzki od lat znany jest ze swojego ciętego języka i bezkompromisowego stylu wypowiedzi, który przysporzył mu tylu samo sympatyków, co wrogów i hejterów. Właśnie za sprawą tych drugich konto dziennikarza stacji TVN jakiś czas temu ponownie zostało zablokowane.

Reklama

Gdy tylko Wojewódzki odzyskał możliwość publikowania na nim postów, od razu skomentował całą sytuację. Dostało się zarówno władzom Facebooka, jak i przeciwnikom dziennikarza, którzy zgłaszali do administratorów portalu naruszanie przez Wojewódzkiego jego zasad. Oto, co napisał Kuba Wojewódzki:

Dziennikarz TVN-u zapowiada, że tym razem ma już dość takiej polityki Facebooka i swoich praw będzie dochodził u Rzecznika Praw Obywatelskich, którego z rozpędu nazwał Rzecznikiem Spraw Obywatelskich.

Wpis Kuby Wojewódzkiego na jego profilu ponownie podzielił internautów. Jedni gratulując odwagi podpisują się pod słowami dziennikarza, podczas gdy drudzy uważają, że Wojewódzki sam jest sobie winien i zasłużył na to, co go spotkało.

Jakie jest wasze zdanie w tej kwestii? Czekamy na komentarze.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Kuba Wojewódzki | Facebook

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje