Ksiądz Kneblewski znów szokuje. Mieszkacie bez ślubu? Wspiera was szatan!

Ksiądz Roman Kneblewski, proboszcz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Bydgoszczy znany jest ze swojego kanału na YouTubie, na którym wygłasza kontrowersyjne kazania i nauki. Ostatnio kapłan znów zaatakował za jego pośrednictwem. Tym razem oberwało się Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy oraz parom, które żyją bez ślubu.

Ksiądz Kneblewski znany jest ze swoich nacjonalistycznych i szokujących wypowiedzi. Przez mówienie o "inwazji najeźdźców-islamistów" na Europę zostało np. zablokowane jego konto na Facebooku. Kapłanowi wcale to jednak nie przeszkadza, gdyż ma jeszcze swój kanał w serwisie YouTube.

Reklama

W swoim najnowszym kazaniu ksiądz mówi o tym, że ludzie, którzy mieszkają ze sobą bez ślubu są wspierani przez samego szatana. Niektóre małżeństwa często się kłócą i ich życie w niczym nie przypomina rodzinnej sielanki podczas, gdy pary bez ślubu wiodą spokojne i szczęśliwe życie? Pomaga im sam diabeł, bo chce, aby dalej żyli w grzechu.


Kolejna grupa, której oberwało się od księdza to WOŚP oraz ludzie, którzy pomagają fundacji. Duchowny stwierdził, że ich pomoc jest nic nie warta skoro później "narkotyzują się i taplają w błocie".

Na koniec swojego kazania ksiądz Kneblewski podkreślił, że nie powinniśmy przymykać oka na ludzi żyjących na kocią łapę czy tez wspomagających WOŚP, bo mimo tego, że nam nie szkodzą, szkodzą sobie i powinniśmy ich powstrzymać przed pójściem do piekła.

Co sądzicie o kontrowersyjnym księdzu i jego słowach? Czy osobie na takim stanowisku przystoi mówić takie rzeczy? Jak uważacie? Czekamy na wasze komentarze.

Zobacz również:

Jego słowa kompletnie wszystkich zaskoczyły. Tego nikt się nie spodziewał!

Inny wcale nie znaczy gorszy. Ta reklama to uświadamia!

Duchy, opętania, egzorcyzmy. Wymysł Hollywood czy przerażająca prawda?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: ciekawostki | religia

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje