Krystyna "Taran" Pawłowicz? To wideo wywołało w sieci sporą dyskusję

Nagranie zamieszczone na YouTubie przez Kingę Gajewską-Płochocką miało być dowodem na to, w jak bezczelny sposób zachowuje się w Sejmie Krystyna Pawłowicz. Wielu internautów na całą sprawę spojrzało jednak zupełnie inaczej i wideo obróciło się przeciwko samej posłance PO.

Parlamentarzystka Platformy Obywatelskiej, Kinga Gajewska-Płochocka, publikując poniższe wideo w sieci była zapewne przekonana, że Krystynę Pawłowicz udało się w końcu przyłapać na gorącym uczynku i dzięki temu cała Polska zobaczy jaka z niej niekulturalna osoba. Po umieszczeniu nagrania na YouTubie sprawy przybrały jednak inny obrót.

Reklama

Znaczna część komentujących materiał osób stanęła po stronie Krystyny Pawłowicz, którą posłanka PO określiła w tytule nagrania mianem "tarana". "A mogła zabić", "ewidentnie zabiła na śmierć", "Zgłaszam to do pani przedszkolanki!" - to tylko niektóre z kpiących komentarzy, które pojawiły się pod wideo. Jak wyglądało całe zajście? Zobaczcie sami:

Co o tym sądzicie? Krystyna Pawłowicz faktycznie zachowała się chamsko czy Kinga Gajewska-Płochocka przesadza i nic takiego się nie stało? Czekamy na wasze opinie w tej sprawie.

Zobacz również:

Zwiastun "Ucha Prezesa" podbija sieć. Tak, chodzi o TEGO prezesa

W Polsce nie ma już Piekła i Syberii. Postanowiono je zlikwidować

Facebook zbanował Neptuna. Wszystko przez jego interes!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wideo | Polska | polityka

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje