Kontrowersyjny wpis Pawła Kukiza w rocznicę ataków na WTC

Mowa jest srebrem, a milczenie złotem. Prawda stara jak świat, która w życiu sprawdza się niezwykle często. Wydawać by się mogło, że politycy powinni brać ją sobie szczególnie do serca, jednak zazwyczaj dzieje się inaczej. Udowodnił to ostatnio Paweł Kukiz, który swoim wpisem na Facebooku przy okazji rocznicy ataków na World Trade Center wzbudził pośród internautów wiele kontrowersji.

"11 września... 15 lat temu... Pierwszy desant "imigrantów" - taki tekst opatrzony powyższą fotografią płonących wież WTC w 15. rocznicę ataków na nowojorskie wieżowce umieścił wczoraj na Facebooku Paweł Kukiz.

Reklama

Jak można było się spodziewać, kontrowersyjny komentarz doczekał się reakcji internautów. Obok lajków i wyrazów poparcia znalazło się wiele głosów krytyki i zażenowania poziomem wpisu polityka. Część osób napisała, że żałuję, iż oddała głos na osobę wypowiadającą się w ten sposób, która stawia na równi wszystkich imigrantów i terrorystów oraz wykorzystuje tragedię do własnych politycznych celów.

Temat ataków na wieże World Trade Center wciąż wzbudza wiele kontrowersji. Zainteresowane tym zagadnieniem osoby prześcigają się w teoriach kto i dlaczego do nich doprowadził, nie zgadzając się z oficjalną wersją wydarzeń.

Abstrahując od tego typu dyskusji jedno pozostaje niezaprzeczalne - w zamachach z 11 września 2001 roku zginęło prawie 3 tysiące osób, a niemal 6,3 tysiące zostało rannych.

Ich pamięć wypadałoby chyba uczcić w nieco inny sposób niż ten proponowany przez Pawła Kukiza, a jeżeli nie ma się nic sensownego do powiedzenia, najlepiej zrobić to minutą ciszy. Takie jest przynajmniej nasze zdanie w tej kwestii. Macie inne? Zgadzacie się z nami? Czekamy na wasze komentarze.

Zobacz również:

Prawdziwy Polak w akcji - atak na dwie Azjatki w warszawskim metrze

Kariera bez wykształcenia? Rzecznik MON udowadnia, że to możliwe

Słynni jasnowidze i prorocy oraz ich przepowiednie

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: polityka | Polska

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje