Koniec z barierami językowymi! Wszystko dzięki temu urządzeniu!

Zapewne nie raz znaleźliście się w sytuacji, w której ciężko było się wam porozumieć z osobą mówiącą w innym języku. Mamy dla was dobrą wiadomość – ktoś postanowił coś z tym zrobić i stworzył urządzenie, które raz na zawsze przełamuje językowe bariery!

Firma, która postanowiła ułatwić komunikację ludziom pochodzącym z różnych krajów nazywa się Waverly Labs, natomiast urządzenie, o którym mowa to The Pilot.

Reklama

The Pilot składa się z dwóch słuchawek, po jednej dla każdego z rozmówców, które działając wspólnie z aplikacją na smartfona, tłumaczą zdania w czasie rzeczywistym w jednym z czterech języków: angielskim, francuskim, włoskim oraz hiszpańskim. Wszystko co trzeba zrobić to umieścić słuchawkę w swoim uchu i uruchomić aplikację!

Twórcy urządzenia, które ma trafić do sprzedaży we wrześniu tego roku w cenie około 249-299 dolarów zapowiadają, że z czasem aplikacja rozszerzy swoje możliwości o kolejne języki. Jeżeli ktoś z was chciałby kupić sobie The Pilot, możecie zamówić go tutaj.

Rozwiązanie firmy Waverly Labs, to już kolejna rzecz, która w interesujący sposób stara się przełamywać bariery językowe między ludźmi. Jakiś czas temu pisaliśmy o niezwykłej koszulce, która także to robi. Więcej na jej temat dowiecie się klikając tutaj.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: nowe technologie | ciekawostki | podróże

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje