Koledzy z kadry wspierają Arka Milika. Nagrali wzruszające wideo

W naszej reprezentacji dawno nie panowała tak fantastyczna atmosfera. Za sprawą kanału Łączy nas piłka wiemy to nie od wczoraj, ale po raz kolejny mogliśmy się o tym przekonać za sprawą bardzo wzruszającego wideo, w którym nasi piłkarze wspierają kontuzjowanego Arka Milika.

Kontuzji zerwania więzadeł przednich w lewym kolanie Arek Milik nabawił się w sobotnim meczu reprezentacji Polski z Danią. Uraz wykluczy go z gry w piłkę na około 4-6 miesięcy.

Reklama

Jak widać na nagraniu, piłkarz włoskiego Napoli był z tego powodu bardzo smutny i ciężko było mu o tym mówić. Humor postanowili poprawić Arkowi jego koledzy z kadry, którzy za pośrednictwem kanału Łączy nas piłka dodali 22-latkowi otuchy w tych trudnych dla niego chwilach.

To wideo po raz kolejny udowadnia, że w drużynie Adama Nawałki panuje naprawdę fantastyczna atmosfera. Zobaczcie zresztą sami:

Sytuacja w jakiej znalazł się Arek Milik mocno poruszyła także jego fanów na Facebooku i Instagramie. Wczoraj piłkarz wrzucił na swoje kanały w mediach społecznościowych zdjęcie z informacją, że jest już po operacji. Na obu profilach polubiło je łącznie przeszło 240 tysięcy osób, a wiele z nich wsparło także Arka w komentarzach, życząc mu szybkiego powrotu do zdrowia.

Operacja naszego napastnika przebiegła pomyślnie. Zabieg przeprowadzony pod okiem Paolo Marianiego i klubowego lekarza Napoli Alfonoso De Nicoli we włoskiej klinice Villa Stuart trwał 40 minut.

Jesteśmy z tobą Arek i życzymy ci szybkiego powrotu do zdrowia. Na pewno wrócisz silniejszy i dasz nam jeszcze swoją grą wiele powodów do radości! Będzie dobrze!

Zobacz również:

Thriller z happy endem! - memy po meczu z Danią

"Przez Tę Hondę Zieloną" - nowa wersja hitu zespołu Akcent

Na Facebooku pojawił się nowy wirus. Jak się przed nim ustrzec?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wideo | sport

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje