Klienci znów szturmują Lidla. Ponownie poszło o torebki! - wideo

W ubiegłym roku o promocji Lidla na torebki Wittchen dowiedziała się cała Polska. Wszystko za sprawą nagrania wideo, w którym zawzięcie walczyli o nie klienci jednego ze sklepów sieci. Mimo, że reakcję na materiał w większości przypadków były negatywne, w tym roku sytuacja znów się powtórzyła.

Torebki popularnej marki Wittchen pojawiły się w Lidlu niemal równo rok od ostatniego pamiętnego zamieszania, które powstało z ich powodu. Podobnie jak wtedy, tym razem również było gorąco. Klienci wzięli szturmem widoczne na nagraniach sklepy, a torebki zniknęły w mgnieniu oka.

Reklama

Torebki, które można było nabyć w Lidlu w różnych wariantach kolorystycznych (m.in. czarnym, granatowym, orzechowym i szarym) kosztowały po 279 złotych od sztuki. Nie powstrzymało to jednak niektórych osób od tego, by wziąć ze sobą np. 4 sztuki.

Ci, którzy zdecydowali się na taki ruch zrobili to pewnie po to, by później samemu sprzedać torebki na internetowej aukcji. Dla takich osób nie mamy jednak najlepszej wiadomości. Ich interes może nie wypalić, ponieważ m.in. na Allegro kupić można torebki marki Wittchen bardzo podobne do tych z Lidla za 129 złotych, przecenione z 319 złotych.

Aż strach pomyśleć co będzie działo się w Lidlu w grudniu, gdy przed świętami w sklepach tej marki pojawią się karpie. Z ich powodu też już bywało naprawdę nerwowo:

Zobacz również:

Poszukiwała go policja. Ukrył się w... zmywarce do naczyń

Strażacy w samolocie? Ich wizyta miała wyjątkowy powód!

Pijani Polacy rzucali bekonem w meczecie. Zatrzymała ich policja

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wideo | Polska

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje