Klacz uwięziona w kanale! – poruszające wideo z happy endem

Gdy jakiś czas temu Marek Słodkowski wszedł do znajdującej się na terenie jego posesji stodoły, jego oczom ukazało się coś, czego nigdy wcześniej jeszcze nie widział. Należąca do niego klacz o imieniu Wolność utknęła w tamtejszym kanale i nie mogła się z niego wydostać.

Pan Marek zajmuje się końmi od 13 lat, ale nigdy wcześniej nie miał do czynienia z podobną sytuacją. Mężczyzna nie stracił jednak głowy i postanowił działać.

Reklama

Podłożył pod Wolność trochę siana, by klaczy było łatwiej wydostać się z kanału oraz przyniósł jej wodę i paszę. Zdezorientowane zwierzę nie dało jednak rady o własnych siłach wydostać się z pułapki, więc pan Marek wezwał straż pożarną.

Strażacy, którzy zapewne niezbyt często mieli wcześniej okazję brać udział w podobnych akcjach, także długo nie byli jednak w stanie pomóc Wolności, do czasu aż w pewnym momencie wydarzyło się coś niesamowitego:

Na szczęście wszystko skończyło się dobrze! Znacie podobne historie? Waszym zwierzętom też zdarzyło się czasem gdzieś utknąć? Czekamy na komentarze.

Więcej interesujących materiałów na temat zwierząt znajdziecie na stronie fisie.pl:

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zwierzęta | wideo

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje