Kelner z Warszawy nakarmił schorowaną staruszkę!

Ten kelner wykazał się naprawdę wielkim sercem. Kiedy w restauracji, w której pracuje pojawiła się starsza kobieta, a klienci zaczęli opuszczać lokal, on troskliwie się nią zajął i dał jej jedzenie.

Do sytuacji doszło przy Alejach Ujazdowskich w Warszawie. Zdjęcia zrobiła kobiecie jedna z klientek, która opisała wszystko na Facebooku. Staruszka przysiadała się przy stoliku, żeby odpocząć. Klienci nie byli tym jednak tym zachwyceni i zaczęli opuszczać restaurację.

Reklama

Chwilę później przy stoliku staruszki pojawił się kelner. Nie wyprosił jej jednaj, ale przyniósł talerz ciepłej zupy. "Kłania się z uśmiechem i życzeniem smacznego" - opisywała sytuację kobieta, która była świadkiem tej sytuacji.

Kiedy staruszka po posiłku zapytała kelnera, kiedy może jakoś uregulować rachunek, ten odpowiedział: "Ależ skąd, to poczęstunek". Na koniec przyniósł jeszcze herbatę.

Post z opisem tego miłego wydarzenia, który znajdziecie tutaj, udostępniono na Facebooku już ponad 2 tysiące razy. Naprawdę wielkie brawa dla tego kelnera. W dzisiejszych czasach, choć powinno być inaczej, niewielu ludzi stać na takie gesty. Jak zaznaczała autorka postu, życzliwy kelner niestety nie był Polakiem. Nie zmienia to jednak faktu, że zachował się fantastycznie i zdecydowanie należy brać z niego przykład!

Czytaj więcej:

W tej restauracji serwują naprawdę dziwne rzeczy!

Postawili na ulicy lodówkę dla bezdomnych!

Nie prosił o pieniądze, ale o pracę. Udało się!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: historie z życia | Polska

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje