Jej zachowanie na pogrzebie dziadka zszokowało ludzi z całego świata

Reakcja internautów z całego świata na zachowanie tej Meksykanki przywraca wiarę w ludzi. Dziewczyna zrobiła na pogrzebie swojego dziadka coś naprawdę głupiego i słusznie ją za to skrytykowano.

Swoim zachowaniem na ceremonii pogrzebowej dziadka Francesca Fierros Palomino przysporzyła sobie wiele sławy. O Meksykance wcale nie mówi się jednak dobrze.

Reklama

Wszystko dlatego, że swoją wizytę na pogrzebie członka rodziny postanowiła ona udokumentować selfie. To jednak nie wszystko - po powrocie do domu Francesca zrobiła sobie jeszcze jedno zdjęcie, chwaląc się na nim swoją żałobną stylizacją.

Nie chcesz, aby zaskoczył cię dzisiaj deszcz? Pobierz darmową aplikację Weź parasol

Jak to bywa w sieci, o zdjęciach i ich autorce momentalnie zrobiło się głośno. Internauci niemal jednogłośnie stwierdzili, że zdjęcie na tle trumny opatrzone emotkami i to późniejsze w lustrze to już lekka przesada i brak wyczucia powagi sytuacji. Nawet pomimo faktu, że każdy ma prawo do przeżywania żałoby po utracie bliskiej osoby na swój sposób.

Nie wiemy jak wy, ale my patrząc na te zdjęcia dochodzimy do podobnych wniosków. Na ich widok ciężko nie pokusić się o stwierdzenie, że telefony i media społecznościowe już kompletnie odebrały niektórym ludziom rozum.

Co o tym sądzicie? Dziewczyna przesadziła czy nie widzicie w jej zachowaniu nic złego? Czekamy na wasze komentarze.

Zobacz również:

Prawie zabiła człowieka. Wszystko przez Snapchata

Zastrzelił się robiąc sobie selfie

Klienci znów szturmują Lidla. Ponownie poszło o torebki! - wideo

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: selfie

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje