Jej występ porwał publiczność. Niewiarygodny talent!

W programach typu talent show widzieliśmy już ludzi z naprawdę niesamowitymi zdolnościami, ale świadkami czegoś takiego jeszcze nie byliśmy. Występ bohaterki poniższego nagrania po prostu odbiera mowę. Zobaczcie zresztą sami!

4-letnia Bella wzięła jakiś czas temu udział w rosyjskim talent show "Niesamowici ludzie". Już samo jej pojawienie się na scenie sprawiło, że wszyscy zapałali do niej sympatią, spodziewając się zapewne, że za chwilę 4-latka zaskoczy ich pięknym wykonaniem jakiejś piosenki.

Reklama

Do tego jednak nie doszło, bo talent Belli polega na czymś zupełnie innym - pochodząca z Moskwy dziewczynka płynnie posługuje się aż sześcioma różnymi językami obcymi, co udowodniła wszystkim zebranym w studiu osobom. Jej show dosłownie odebrało im mowę!

4-latka mówiąca płynnie po angielsku, niemiecku, hiszpańsku, francusku, chińsku i po arabsku? To się dopiero nazywa talent!

Pośród osób komentujących nagranie pojawiły się oczywiście głosy, że wszystko zostało sprytnie rozegrane i cała sytuacja została zaaranżowana. Znalazły się one jednak w mniejszości, bo większość internautów wprost nie mogła wyjść z podziwu wobec niesamowitych umiejętności Belli. My też jesteśmy w tym gronie, bo występ dziewczynki zrobił na nas ogromne wrażenie.

W czym tkwi sekret niezwykłych umiejętności Belli? Do końca chyba nikt nie jest w stanie tego wytłumaczyć. Rąbka tajemnicy uchyliła matka dziewczynki mówiąc w jednym z wywiadów, że jej dzieckiem już od najmłodszych lat opiekowały się różne nianie, które mówiły w innych językach niż rosyjski. Nie zmienia to jednak naszym zdaniem faktu, że Bella to naprawdę wyjątkowe dziecko. Czekamy na jej kolejny występ w "Niesamowitych ludziach"!

Co o tym sądzicie? Macie jakieś pomysły jak wytłumaczyć talent Belli? Czekamy na wasze komentarze!

Zobacz również:

W trakcie jej show wszystkim opadły szczęki!

Ta dziewczynka ma niezwykły dar!

Jej akrobacje razem z dziećmi rozłożą cię na łopatki!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wideo | dzieci

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje