Jego śmieszny i pomysłowy cosplay podbija sieć!

Ten gość nie wydaje na swoje stylizacje dużych sum pieniędzy, a mimo tego potrafi sprawić, że przypadają one internautom do gustu i są bardzo zabawne. Jak tego dokonał? Jest po prostu niesamowicie pomysłowy - zobaczcie sami!

Cosplay kojarzy się głównie z imponującymi kreacjami i makijażami, których zadaniem jest jak najwierniejsze upodobnienie danej osoby do postaci z filmu, komiksu czy też np. gry.

Reklama

Oczywiście to wszystko wiąże się ze sporymi wydatkami, jednak ograniczone fundusze wcale nie oznaczają, że niemożliwe jest robienie świetnych kostiumów mając do dyspozycji niewielkie sumy pieniędzy. Trzeba jedynie mieć na nie pomysł. Udowadnia to pewien chłopak z Tajlandii, Anucha "Cha" Saengchart! Oto jego dzieła!

Trzeba przyznać, że Cha ma naprawdę niezłą wyobraźnię! Więcej jego zabawnych przebieranek znajdziecie na stronie Lowcostcosplay na Facebooku.

Jeżeli spodobał się wam ten materiał koniecznie sprawdźcie też ten o tym, że cosplay potrafi być bardzo seksowny, co udowadniają zdjęcia bohaterek tej galerii. Znajdziecie je tutaj.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: cosplay | śmieszne

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje