Jego słowa kompletnie wszystkich zaskoczyły. Tego nikt się nie spodziewał!

Ślub w kościele zazwyczaj przebiega według ściśle zaplanowanego scenariusza. W tym przypadku było jednak inaczej. Wszystko za sprawą prowadzącego ceremonię kapłana, który zrobił coś naprawdę niezwykłego. Swoim zachowaniem ksiądz najpierw kompletnie wszystkich zaskoczył, a potem wzruszył do łez.

Ksiądz z tego nagrania ma naprawdę ogromne poczucie humoru. Jego kazanie ze ślubu pewnej pary od kilku dni podbija internet. Co takiego zrobił duchowny?

Reklama

Ku zaskoczeniu osób zgromadzonych w świątyni w tym wyjątkowym dla narzeczonych dniu kapłan stwierdził, że nie może udzielić im ślubu. Sposób w jaki to argumentował sprawi jednak, że na pewno go polubicie. Coś pięknego, zobaczcie sami!

Nagranie liczy sobie już ponad rok, ale jak to czasem w internecie bywa, głośno zrobiło się o nim dopiero teraz. Jego bohater to ksiądz Mariusz Chyrowski z parafii Św. Gerarda w Lubaszowej.

Postawa duchownego spotkała się w sieci z ogromną sympatią internautów, którzy jednogłośnie stwierdzili, że właśnie takich księży potrzebuje kościół. Coś nam się wydaje, że w parafii w Lubaszowej ślub będzie chciało wziąć w przyszłości wiele zakochanych par. Na pewno nie będziemy się im dziwić.

Nie wiemy jak wy, ale my szczerze się wzruszyliśmy. Takich kazań aż chce się słuchać! Uważacie podobnie? Macie inne zdanie na temat nagrania? Czekamy na wasze komentarze.

Zobacz również:

Są ze sobą już 85 lat! Ich uczucie nigdy nie osłabło!

Zanim się oświadczył nagrał wzruszające wideo!

7 porad, dzięki którym twój związek stanie się lepszy

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wideo | ślub | miłość

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje