Jego rodzina się przeprowadziła. Zostawili go razem ze śmieciami

Ten pies przeżył prawdziwy koszmar. Jego rodzina podczas przeprowadzki do nowego domu pozbyła się kilku niepotrzebnych rzeczy. Wśród nich znalazł się również on. Biedne zwierzę nie mając dokąd pójść, wytrwale przy nich pozostawało, dopóki ktoś nie zainteresował się jego losem.

Ollie-Loo to 2-letni pitbull. Jego właściciele porzucili go, kiedy postanowili zmienić miejsce zamieszkania. W dniu kiedy to się stało panował ogromny mróz. Temperatura spadła do -19 stopni Celsujsza, a chłód potęgował silny wiatr. Trzęsącego się z zimna psa znalazł sąsiad, który powiadomił odpowiednie służby.

"Wszystko wskazywało na to, że czekał, aż wróci ktoś z rodziny, a oni go po prostu nie chcieli" - powiedział jeden z wolontariuszy. Porzucony pies miał sporą niedowagę, a oprócz tego stwierdzono, że zwierzę ma złamana kość udową. Ollie potrzebował natychmiastowej operacji.

Dzięki nagłośnieniu sprawy przez media szybko znalazł się człowiek, który postanowił zaopiekować się pitbullem. To dzięki niemu po zaledwie kilku tygodniach Ollie-Loo miał się już znacznie lepiej.

Reklama

Miejmy nadzieję, że w nowym domu psiak znajdzie miłość i opiekę, a nowy właściciel pomoże mu zapomnieć o dramatycznych przeżyciach.

Zobacz również:

Była w dramatycznym stanie, ale udało się ją uratować!

Zwierzęta też przeżywają żałobę. To wideo to dowód

Skandal na planie filmu! Pies zmuszony do udziału w niebezpiecznej scenie!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: PSY (Park Jae-Sang) | zwierzęta

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje