Jednorożce nie istnieją? Powiedz to tym dziewczynom!

W ostatnich latach można było zobaczyć przeróżne zaskakujące trendy w modzie i urodzie. Po brokatowych męskich brodach, siwych włosach u nastolatek i farbowaniu włosów pod pachami, mogłoby się wydawać, że ludzie nie potrafią już niczym zaskoczyć. Na ratunek wszystkim niedowiarkom płynie już zza oceanu zupełnie nowa moda – rogi jednorożca na głowie.


Reklama

Jednorożce są znane na całym świecie z baśni i mitów. To magiczne stworzenia, których charakterystyczną cechą jest róg na czubku głowy. Gdy pierwszy raz w internecie "róg jednorożca" i "włosy" pojawiły się w jednym zdaniu, można było pomyśleć, że ktoś zaczął handlować magiczną sierścią. Nic bardziej mylnego!

Fryzura w stylu "na jednorożca" polega na oddzieleniu przedniej części włosów, związaniu i upięciu ich tak, by wyglądały niczym róg jednorożca. Na YouTube już roi się od instrukcji, jak samodzielnie wykonać taką stylizację. 

Nastolatki prześcigają się w pomysłach, jak jeszcze bardziej wystylizować się na magiczne stworzenie. Poza upinaniem "rogu" farbują swoje włosy na prawdziwie bajkowe kolory - fioletowy, różowy, niebieski. Czasem całą fryzurę wykańczają jeszcze klasycznym "kucykiem" z tyłu głowy, by przypominał koński ogon.

Co o tym wszystkim sądzisz?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: moda | uroda | ciekawostki

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje