Jechali autem pod wpływem narkotyków. Z tyłu siedziało dziecko

Słowo rodzice w stosunku do tej dwójki to poważne nadużycie. Ich bezmyślne zachowanie mogło stać się powodem ogromnej tragedii. Na całe szczęście jednak do niej nie doszło.

Zdjęcia dwójki kompletnie odurzonych heroiną rodziców opublikowała na swoim Facebooku policja z miasta East Liverpool w amerykańskim stanie Ohio. Funkcjonariusze postanowili, że w ramach kary za tak szokujący występek ich twarze nie zostaną zamazane. Policjanci zrobili to także po to, by uzmysłowić wszystkim, jakie mogą być konsekwencje zażywania narkotyków.

Reklama

Auto z małżeństwem, które przedawkowało heroinę zauważył jeden z lokalnych policjantów. Jego uwagę zwrócił fakt, że poruszało się ono tak, jakby prowadził je ktoś pod wpływem alkoholu. Gdy funkcjonariusz zatrzymał pojazd do kontroli prawda wyszła na jaw - w środku znajdowali się kompletnie naćpani rodzice oraz ich 4-letnie dziecko.

"Uważamy, że to konieczne, by pokazać drugą stronę tego okropnego narkotyku. Uważamy, że powinniśmy być głosem dzieci uwikłanych w ten okropny bałagan. To dziecko nie może samo się wypowiedzieć, ale wierzymy, że jego historia przekona innych uzależnionych do tego, żeby przed zażyciem narkotyków zastanowili się co robią dwa razy, jeżeli mają pod opieką dzieci" - napisali funkcjonariusze z East Liverpool publikując zdjęcia na swoim profilu.

Nieodpowiedzialnym rodzicom udało się przeżyć tylko dzięki szybko udzielonej pomocy medycznej. Gdy doszli do siebie, policja zebrała ich ze sobą na komisariat, stawiając im szereg zarzutów, w tym tj. narażenie zdrowia i życia dziecka na poważne niebezpieczeństwo oraz prowadzenia pojazdu pod wpływem niedozwolonych środków. 4-latek trafił z kolei pod opiekę pracowników opieki społecznej.

Zobacz również:

Jadąc samochodem korzystasz z telefonu? Po tym materiale przestaniesz to robić

Chciała podpalić auto byłego chłopaka. Trochę jej nie wyszło

Zrobił coś niesamowitego. Odwaga czy głupota?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: dzieci | USA

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje