Irlandzcy kibice widzą zakonnice i zaczynają śpiewać "Ojcze nasz" - wideo

Piłkarska reprezentacja Irlandii ma naprawdę świetnych kibiców, którzy podobnie jak ci z Polski, pokazują pozostałym jak należy się bawić w czasie święta futbolu, jakim bez wątpienia są rozgrywane we Francji mistrzostwa Europy.

Co tym razem zrobili Irlandczycy? Otóż na widok pewnej zakonnicy zaczęli śpiewać dla niej modlitwę... "Ojcze nasz"! Siostra była wyraźnie zaskoczona ich występem, ale chyba sprawił on jej również wiele radości. W końcu kto śpiewa, ten się podwójnie modli! Musicie to zobaczyć!

Reklama

Irlandczycy po raz kolejny pokazują jak należy się bawić w czasie Euro! Tak witali pewnego Francuza, który akurat wyszedł na swój balkon, w czasie gdy znajdowali się oni na ulicach Paryża:

Prawdziwe szaleństwo! W tym miejscu na uwagę zasługują również polscy kibice, którzy także pokazują jak należy się bawić w czasie mistrzostw:

Coś pięknego! Jeżeli też tak uważacie, koniecznie udostępnicie ten materiał dalej!

W temacie Euro 2016 mamy dla was jeszcze inne teksty - quiz o występach Polski na mistrzostwach Europy, a także artykuł o muzycznej stronie turnieju. Znajdziecie je tutaj oraz tutaj.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: śmieszne wideo | wideo | Euro 2016

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje