Internet oszalał na punkcie tej dziewczyny! Filip Chajzer postanowił ją odnaleźć!

Wdzięk, poczucie humoru i ogromny dystans do samej siebie. Bohaterka jednego z ostatnich materiałów Filipa Chajzera z marszu stała się ulubienicą internautów. Dziennikarz stacji TVN postanowił ją odnaleźć!

Filip Chajzer przyłapał niejaką Agatę w sobotni ranek, gdy dziewczyna akurat wracała z imprezy. Wideo, na którym chwilę ze sobą porozmawiali szybko stało się nowym hitem internetu. Tym razem nie doszło jednak do tego za sprawą dziennikarza TVN-u, ale jego rozmówczyni, która skradła mu całe show.

Reklama

Agata, mimo stanu w jakim się znajdowała, zdecydowanie wskazującego na spożycie, była wyjątkowo rozmowna i trzeźwo myśląca, czym szybko zyskała sobie spore grono sympatyków.

Nie chcesz, aby zaskoczył cię dzisiaj deszcz? Pobierz darmową aplikację Weź parasol

Wideo zaledwie w ciągu kilku dni od jego publikacji zdobyło na YouTubie ponad 650 tysięcy wyświetleń, czego chyba nie spodziewał się sam Filip Chajzer. Zaskoczony takim obrotem spraw dziennikarz postanowił więc odszukać baletmistrzynię ze swojego materiału.

Znacie Agatę? Wpadliście na nią gdzieś przypadkiem? Jeżeli tak, dajcie o tym znać Filipowi na jego Facebooku. Jeżeli nie, podajcie ten materiał dalej, by udało się do niej dotrzeć!

Zobacz również:

Memy po meczu Real Madryt - Legia Warszawa

Pomylił strażnika z drzewem. Dzięcioł z Polski robi furorę w internecie!

Tę wizytę w sklepie zapamięta na zawsze. Miał strasznego pecha!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Polska | wideo | śmieszne

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje