Internet często nas oszukuje. Ona to udowodniła!

Wyrzeźbiony brzuch, krągłe piersi i wąska talia. Wystarczy przybrać odpowiednią pozę do zdjęcia, aby nasza figura wyglądała jak u greckiej bogini. Często to jednak tylko iluzja.

W świecie przepuszczonym przez odpowiedni filtr i Photoshopa możemy stać się wymarzoną wersją siebie. Wszystko po to, aby zapomnieć i ukryć nasze wady i niedoskonałości. Mogłoby się wydawać, że profesjonalne trenerki, które mogą poszczycić się wysportowanym jędrnym ciałem już dawno zapomniały, czym są typowe wady kobiecego ciała. Nic bardziej mylnego!

Reklama

Anna Victoria, znana fit blogerka i twórczyni programów treningowych wrzuciła ostatnio na Instagrama swoje dwa zdjęcia. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie fakt, że na każdy wyglądała zupełnie inaczej! "Ja przez 1% czasu kontra ja przez 99% czasu" - podpisała fotografie odważnie i bez żadnego skrępowania prezentując prawdziwą siebie.

Selfie w lustrze pokazuje wysportowane i szczupłe ciało trenerki. Dla porównania zdjęcie w wersji siedzącej przedstawia jej pofałdowany brzuszek. Trenerka napisała wprost, że oba zdjęcia kocha jednakowo, a jej myślenia nie zmieni inny kąt patrzenia.

Publikacja spotkała się oczywiście z pozytywnym odbiorem obserwujących ją użytkowniczek. Wiele z nich dziękowało trenerce w komentarzach za to wyznanie i szczerą wypowiedź. Zdjęcie ma już ponad 340 tys. polubień. Jak widać, nawet trenerki fitness doskonale wiedzą, czym są kobiece niedoskonałości.

"Moje ciało jest silne, może biec długie kilometry, podnosi ciężary, robi przysiady i nie jestem tylko szczęśliwa przez to, jak wygląda, ale z powodu tego, co ono potrafi" - napisała Anna Victoria.

Co wy na to? Naszym zdaniem każda kobieta powinna tak patrzeć na swoje ciało!

Zobacz również:

Jej selfie zaskoczyło internautów. Dlaczego? Przyjrzyj mu się uważnie

Piękno tkwi w każdym z nas. Te zdjęcia są tego dowodem!

Modelki z "Pytania na śniadanie" bez słynnego makijażu. Co za zmiana!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zdrowie

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje