Imprezowiczka z Warszawy odnaleziona!

Pamiętacie jeszcze Agatę, wesołą imprezowiczkę, która za sprawą materiału Filipa Chajzera stała się sławna na całą Polskę? Dziennikarzowi stacji TVN, z pomocą internautów, udało się odnaleźć dziewczynę i z nią porozmawiać!

Sława Agaty rozpoczęła się wraz z publikacją na YouTubie pewnego zabawnego wideo z jej udziałem. Dziewczyna mimo stanu zdecydowanie wskazującego na spożycie, zachwyciła w nim wielu internautów swoim wdziękiem, poczuciem humoru i dystansem do własnej osoby.

Reklama

W przeciągu zaledwie nieco ponad tygodnia nagranie z udziałem Agaty osiągnęło na kanale Filipa Chajzera przeszło 1,6 miliona wyświetleń. Dziennikarz stacji TVN postanowił wtedy odnaleźć bohaterkę swojego materiału.

Z pomocą internautów bardzo szybko udało mu się to zrobić, umówić z dziewczyną i nagrać z nią kolejny materiał, z którego dowiadujemy się o Agacie trochę więcej.

Kim jest najsłynniejsza imprezowiczka w Polsce? Agata ma 24 lata i mimo tak młodego wieku zdążyła już m.in. śpiewać w Teatrze Wielkim, zagrać w kilku reklamach, pracować w agencji PR-owej, agencji brokerskiej oraz jako kucharz w jednej z warszawskich restauracji, by ponownie wrócić do pracy w teatrze.

W wolnych chwilach dziewczyna uczy się montażu filmowego oraz spędza czas w internecie, który jest jej prawdziwą pasją. W rozmowie z Filipem Chajzerem 24-latka zdradziła, że filmy oglądała w sieci jeszcze zanim pojawił się YouTube, którego teraz stała się gwiazdą.

Materiał dziennikarza stacji TVN z udziałem Agaty, z którego dowiecie się jeszcze kilku innych rzeczy na jej temat możecie obejrzeć tutaj.

Zobacz również:

To nie żart. Ta szympansica naprawdę pali papierosy! - wideo

3000 odcinków "Klanu". Te sceny z serialu przejdą do historii!

Oni byli największym gwiazdami "Idola"! Pamiętasz ich jeszcze?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: wideo | śmieszne | telewizja

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje