Im nie trzeba powtarzać, że ludzie powinni sobie pomagać!

Kiedy Rodney Smith Jr. dowiedział się, że 93-letnia kobieta z jego okolicy sama kosi sobie trawnik, nie mógł tego tak po prostu zostawić. Jego zdjęcie ze starszą panią bije na Facebooku rekordy wyświetleń!

Staruszka sama usiłowała skosić swoje podwórko. Kiedy dowiedzieli się o tym pracownicy organizacji „Raising Men Lawn Care” postanowili jej pomóc.

Reklama

„Dzisiaj skosiliśmy trawnik tej uroczej damie. Ta pani ma 93 lata i powiedziała nam, że wyszła na zewnątrz, bo chciała zrobić to sama. Teraz już nie musi się martwić. Jej trawnik będzie pod naszą stałą opieką” – napisał Rodney pod zdjęciem opublikowanym na Facebooku.

Od momentu umieszczenia postu w dniu 23 kwietnia tego roku, zdjęcie polajkowalo już ponad milion osób!

Rodney Smith Jr. założył organizację, żeby pomagać starszym osobom albo ludziom, którzy nie mają czasu na opiekowanie się swoim ogrodem. Za usługi nie pobiera żadnych opłat!

„Najczęstszą reakcją są łzy szczęścia” – twierdzi Smith, na co dzień student Uniwersytetu Alabama A&M w Hunstvillle. Organizacja powstała w grudniu 2015 roku. Grupa 20 młodych ludzi do tej pory skosiła już ponad 300 trawników!

Pracownicy z grupy Smitha często robią mieszkańcom miłe niespodzianki. Kiedy nie ma ich w domu, wpadają do ogrodu, koszą im trawnik i zostawiają karteczkę z informacją, że to oni!

Wielki szacunek dla tych ludzi! Uwielbiamy takie historie!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: babcia | historie z życia

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje