Ich nauczyciel walczy z rakiem. Zrobili mu wzruszającą niespodziankę

Ci uczniowie wybrali się na wagary w naprawdę szczytnym celu. Opuścili lekcję, żeby wesprzeć chorującego na nowotwór nauczyciela. Zrobili to w niezwykle wzruszający sposób.

Uczniowie Christ Presbyterian Academy w Nashville postanowili okazać swoje wsparcie zmagającemu się z nowotworem nauczycielowi, Benowi Ellisowi. W tym celu opuścili mury szkoły i w ponad 400 osób zebrali się wspólnie pod jego domem, by razem dla niego zaśpiewać i dodać mu otuchy w walce z chorobą.

Reklama

O nagraniu zrobiło się głośno, gdy na swoim profilu na Facebooku umieścił je piosenkarz Tim McGraw. Od tamtej pory ma już ono ponad 29 milionów wyświetleń i doczekało się ponad 960 tysięcy reakcji oraz blisko 560 tysięcy dalszych udostępnień.

"Zrobiliśmy to spontanicznie. Uczniowie byli w trakcie zajęć, niektórzy pisali sprawdziany. Rzucili jednak wszystko, by odrobić o wiele ważniejszą lekcję - lekcję życia, miłości, wspólnoty i miłosierdzia" - napisał na Facebooku jeden z pracowników szkoły.

Ben Ellis rozpoczął pracę w Christ Presbyterian Academy w 2008 roku, jako nauczyciel łaciny. W ubiegłym roku zdiagnozowano u niego nowotwór, jednak mimo tego, że zaczął przyjmować chemioterapię, nadal znajdował czas dla swoich podopiecznych. Ci postanowili odwdzięczyć mu się w prawdopodobnie najpiękniejszy z możliwych sposobów.

Nie wiemy jak wy, ale my jesteśmy zachwyceni postawą uczniów. Zachowali się fantastycznie i z pewnością dodali sił swojemu nauczycielowi. Takie wagary popieramy w 100 procentach!

Zobacz również:

Zaskoczył chorą na raka żonę niezwykłym prezentem!

Nieszczęścia sprawiły, że ruszyła w podróż swojego życia!

To wzruszające wideo udowadnia siłę muzyki!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: szkoła | historie z życia | muzyka

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje