Ich miłość od pierwszego wejrzenia trwa już 85 lat!

Poznali się gdy mieli raptem odpowiednio 9 i 7 lat. Zakochali się jednak w sobie od pierwszego wejrzenia i przez 85 lat nic nie było w stanie tego zmienić. Nie wierzycie w prawdziwą miłość? Dzięki nim zmienicie zdanie w tej kwestii!

Thomas Howard po raz pierwszy spotkał Irene w roku 1931. Dwójka poznała się za sprawą Franka, brata Irene, z którym 9-latek się wówczas zaprzyjaźnił.

Reklama

"Kiedy pierwszy raz zobaczyłem Irene pomyślałem sobie" Co za urocza dziewczyna, ona musi być moja" - wspomina wszystko po latach pan Howard. "Byliśmy nierozłączni. Chodziliśmy razem do parku, później do kina na filmy z Clarkiem Gablem. Siadaliśmy na nich na końcu sali i trzymaliśmy się za ręce" - dodaje 94-latek.

Thomas i Irene rozstali się tylko raz, za sprawą II wojny światowej, gdy w 1941 roku 19-letni wówczas Thomas został wysłany na front. Szczęśliwie jednak z niego powrócił i w 1945 roku para wzięła ze sobą ślub.

W czym zdaniem państwa Howardów tkwi sekret udanego małżeństwa? "Przez całe nasze wspólne życie okazywaliśmy sobie szacunek. Młodzi powinni się tego nauczyć. Po tych wszystkich latach nadal się kochamy i gdybym miał ożenić się jeszcze raz wybrałbym tę samą dziewczynę" - opowiada Thomas Howard. Więcej na temat tej niezwykłej pary dowiecie się z poniższego wideo:

Nie wiemy jak wy, ale my jesteśmy wprost oczarowani. Życzymy sobie i wam takiej miłości. Coś pięknego!

Zobacz również:

Rozdzielili ich po 62 latach. Nie mogą bez siebie żyć

Zmarły mąż zostawił jej niezwykły list

Zanim się oświadczył nagrał wzruszające wideo

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: historie z życia | miłość

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje