Ich historie chwytają za serce! Pamiętaj, nigdy się nie poddawaj!

Zamiast skupiać się na swoich ograniczeniach, zaczęli szukać sposobu, żeby żyć pełnią życia. Udowodnili, że nie ważne jak będzie źle, nigdy nie można się poddawać. Historie tych osób są po prostu niesamowite!

Nick Vujicic

Reklama

Nick urodził się bez obu rąk i nóg. W szkole był poniżany przez rówieśników, co wpędziło go w depresję. W bardzo młodym wieku próbował nawet popełnić samobójstwo. Zainspirowany historią innego niepełnosprawnego, który nie poddał się ograniczeniom, Nick zaczął zmieniać swoje życie. Nauczył się m.in. grać na perkusji, pływać i radzić sobie w codziennym życiu. Obecnie pracuje jako kaznodzieja. Jeździ po całym świecie i daje świadectwa, motywując ludzi do działania. Nick ożenił się z pełnosprawną Japonką, z którą ma już dwójkę dzieci. 

Sylvester Stallone

Niewielu zapewne wie, że ten popularny aktor ma sparaliżowaną lewą stronę twarzy. Jego usta z jednej strony są trochę wykrzywione, nie ma też czucia w połowie języka (to dlatego Stallone trochę niewyraźnie mówi). Amerykanin został sparaliżowany z powodu komplikacji, które miały miejsce w trakcie jego porodu. To nie przeszkodziło mu jednak stać się jednym z najsławniejszych aktorów na świecie.

Dowiedz się więcej na temat: motywacja | ograniczenia | historie z życia

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje