"Gwóźdź programu!" - gra na podstawie wpadki w TVP 2 podbija sieć!

Pamiętacie jeszcze wideo z prezenterką Marzeną Rogalska przebitą gwoździem na antenie programu "Pytanie na śniadanie"? Pewnie tak, bo zrobiło się o nim głośno nawet poza granicami naszego kraju. Na fali popularności tego zajścia pewna agencja postanowiła stworzyć grę, w której można przeżyć to wszystko jeszcze raz!

Gra o chwytliwej nazwie "Gwóźdź programu!" to dziełu agencji interaktywnej SpinHouse. Gracz wciela się w niej w postać podobną do Marzeny Rogalskiej, a jego zadaniem jest przebicie jak największej ilości papierowych torebek. Rozgrywka kończy się w momencie, gdy ręka zostanie przebita przez tytułowy gwóźdź. Wtedy usłyszeć można też kultowy już tekst iluzjonisty, który padł na antenie "Pytania na śniadanie" w momencie, gdy doszło do nieszczęśliwego wypadku.

Reklama

"Zespół naszej agencji w wolnej chwili postanowił zrobić coś ciekawego w związku z wydarzeniami szeroko komentowanymi przez internautów. To nasza forma reakcji na ten incydent. W jeden dzień stworzyliśmy prostą grę, która po prostu ma być formą chwilowej rozrywki, niczym więcej" - powiedział portalowi Wirtualnemedia.pl dyrektor zarządzający SpinHouse, Marek Nowicki.

"Gwóźdź programu!" mimo tego dosyć szybko stał się bardzo popularny. W ciągu doby od pojawienia się go w sieci, w grę zagrało już 110 tysięcy osób. Jeżeli chcecie dołączyć do tego grona "Gwóźdź programu!" znajdziecie tutaj.

O incydencie na antenie programu "Pytanie na śniadanie" więcej dowiecie się z kolei klikając tutaj.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: gry | śmieszne

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje