Futrzane paznokcie - co Ty na to?

Obserwując ostatnie modowe trendy jasno widać, że współcześni projektanci nie znoszą nudy. Ma być efektownie, kolorowo, a w niektórych przypadkach, takich jak ten, również… futerkowo i puchowo. Co ciekawe wszystko dotyczy paznokci.

Moda na dekorowanie paznokci włochatymi motywami nie jest wprawdzie nowa, gdyż w sieci informację i zdjęcia na ten temat datowane są już na kilka lat wstecz, lecz obecnie, za sprawą projektantki, dyrektor artystycznej i współzałożycielki marki CND, Jan Arnold, stała się ona jednym z ostatnich gorętszych trendów.

Reklama

To właśnie Jan Arnold na pokazie Libertine Jesień/Zima 2016 wypuściła swoje modelki na wybieg z wyjątkowymi, pokrytymi futrzanymi materiałami paznokciami, czym wprowadziła wszystkich w niemałe osłupienie.

Futrzane paznokcie, mimo iż wyglądają naprawdę nietuzinkowo i zapewne grzeją swoje właścicielki w czubki palców, wydają się być jednak mało praktyczne. Ciężko w związku z tym póki co stwierdzić, czy z czasem zyskają na popularności. Być może tak, bo na Instagramie nie brakuje chwalących się nimi osób, a w serwisie YouTube można z kolei znaleźć liczne poradniki, które uczą, jak przygotować futrzane lub puchowe paznokcie w domowych warunkach.

Co o tym sądzisz? Jesteś gotowa ubrać swoje paznokcie w futro?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: moda | paznokcie | ciekawostki

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje