Filip Chajzer znów wzrusza. "To wręcz zawstydzające, gdy dużo to tak mało"

Filip Chajzer to specjalista od przywracania nam wiary w ludzkość. O jego wielkim sercu przekonaliśmy się tym razem, gdy dziennikarz realizował swój ostatni materiał do programu "Dzień Dobry TVN", a na jego drodze pojawiła się pewna starsza kobieta.

W ostatnim ze swoich materiałów dla "Dzień Dobry TVN" Filip Chajzer pytał napotkanych w centrum handlowym ludzi o to, ile to jest dla nich dużo pieniędzy. W trakcie realizacji nagrania natrafił w ten sposób na pewną starszą kobietę. Gdy Filip zadał jej wspomniane wcześniej pytanie odpowiedź starszej pani kompletnie go zaskoczyła.

Reklama

Kobieta stwierdziła, że dużo to dla niej 10 tysięcy złotych, za które kupiłaby sobie m.in. dobrą szynkę, dobrą kawę i lody na deser. Co zrobił wtedy Filip? Zobaczcie sami!

Ktoś powie pewnie, że dziennikarz TVN-u gra pod publikę i wszystko zostało zaaranżowane na potrzeby jego materiału. No cóż - naszym zdaniem Filip Chajzer już nie raz udowodnił, że jest po prostu świetnym gościem, dając także przykład wszystkim nam jak powinniśmy się zachowywać wobec innych ludzi.

Fakt, że wykorzystuje do tego telewizję, w której pracuje? Tym lepiej, bo dotrze ze swoim przekazem do większego grona osób. Brawo Filip, tak trzymaj!

Zobacz również:

Filip Chajzer zawstydził Mikołaja! Piękny gest dziennikarza TVN-u

Imprezowiczka z Warszawy odnaleziona!

Historie tych ludzi przywracają wiarę w ludzkość!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Polska

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje