Facebook z kolejną nową funkcją! Sprawdź, do czego służy rakieta!

Popularność Facebooka sprawia, że codziennie nasze tablice zalewane są całą masą postów i czasem ciężko przez nie przebrnąć. Twórcy portalu postanowili temu zaradzić. O co chodzi?

Facebooka czeka kolejna spora innowacja. Być może mieliście okazję już się o niej przekonać i zauważyliście na swoim koncie symbol rakiety. Jeżeli tak, wyjaśniamy do czego będzie ona służyć. Wbrew pozorom nie chodzi o wystrzelenie innego użytkownika w kosmos, np. za głupie komentarze.

Reklama

Funkcjonalność wspomnianej rakiety polegać ma na czymś zupełnie innym - w obliczu całej masy postów z różnych kategorii tematycznych, które zalewają nasze tablice i przez które ciężko czasem przebrnąć dzięki niej możliwe stanie się wyselekcjonowanie tylko tych rzeczy, które naprawdę nas interesują i które są zgodne z naszymi upodobaniami.

Za sprawą rakiety dostęp do nich stanie się o wiele szybszy. Selekcja treści będzie dokonywana na podstawie naszej aktywności w serwisie. Co o tym sądzicie? Naszym zdaniem taka innowacja jak najbardziej się przyda!

Zobacz również:

Na Facebooku pojawi się nowa reakcja! Czekano na nią od dawna!

Jesteś na L4? Uważaj z Facebookiem, bo ZUS dokładnie go sprawdza!

7 typów znajomych z Facebooka, które warto zablokować dla świętego spokoju!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Facebook | ciekawostki

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje