E-papieros wybuchł mu w ustach! Stracił przez niego kilka zębów!

Jak się okazuje e-papierosy potrafią być cichymi zabójcami. Przekonał się o tym pewien Amerykanin, któremu elektroniczny papieros wybuchł w ustach i przez którego mocno się on poparzył i stracił kilka zębów.

Andrew Hall, 30-latek z Idaho, stracił siedem zębów i doznał poparzeń drugiego stopnia po tym, jak e-papieros eksplodował mu w ustach. Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło w momencie, kiedy mężczyzna szykował się do pracy. Mimo ogromnego bólu Andrew zdążył jeszcze zrobić kilka zdjęć z miejsca zdarzenia. Na jednym z nich widzimy skalę zniszczeń, jakich dokonał wybuch. Gdy jego stan się ustabilizował Amerykanin napisał o wszystkim na swoim Facebooku.

Reklama

Mężczyzna używał e-papierosa od ponad pół roku. Jak twierdzi robił wszystko to, co zalecał producent i w odpowiedni sposób ładował urządzenie. "W wyniku tego wypadku straciłem siedem zębów i mam poparzenia drugiego stopnia. Z twarzy i szyi lekarze wyciągali mi kawałki plastiku. Nie mam pojęcia, jak do tego doszło" - komentował całe zajście 30-latek.

Andrew podzielił się w Internecie zdjęciami umywalki i ścian w łazience, aby przedstawić namacalny dowód tego, co się stało i aby ostrzec innych palaczy. Niestety znaleźli się tacy, którzy sugerowali, że mężczyzna kłamie i na pewno nie stało się to z winy e-papierosa. Andrew nie mógł uwierzyć, że w obliczu czegoś tak strasznego ktoś zarzuca mu kłamstwo. W obronie mężczyzny stanęli jednak inni, którzy również zostali poszkodowani w podobny sposób. W lutym 2016 roku w Kentucky e-papieros eksplodował mężczyźnie w spodniach i poparzył mu nogę. Z kolei w Teksasie ktoś oskarżył głównego producenta tego urządzenia po tym, jak doznał podobnych obrażeń.

 

W 2019 doszło do śmiertelnego wypadku. E-papieros wybuch i przerwał mężczyźnie tętnicę szyjną. Wybuch spowodował u 24-latka zawał mózgu i przepuklinę, czego następstwem była śmierć w wyniku udaru. Tą i inne podobne historie krąż po Internecie i przestrzegają Nas przed używaniem e-papierosów.  A Wy uważacie, że e-są niebezpieczne one?

Zobacz również:

Mógł stracić życie przez słuchawki w uszach!

Człowiek-pech. Ten facet naprawdę nie miał w życiu lekko

Dzielny 2-latek uratował swojego brata bliźniaka! - wideo

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: historie z życia

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje